O jídelně

• V naší škole se stravují děti mateřské školy, žáci základní školy a zaměstnanci.
  • Naše školní jídelna nabízí domácí kuchyni. Příprava jídel je především z čerstvých regionálních surovin, nepoužíváme práškové směsi, chemické přísady, dochucovadla….
  • Zařazujeme hodně ovoce, čerstvé zeleniny, čaj podáváme pouze ovocný bez následného přislazení, pokud se objeví v jídelníčku džusy, jsou 100% přírodní bez konzervantů a ředíme je. Děti mají také možnost pít „kohoutkovou“ vodu, pokud o to ony nebo rodiče požádají.
  • V jídelníčku se pravidelně objevuje celozrnné pečivo a chléb, cereálie, šunka s velkým obsahem masa, mléčné výrobky, luštěniny, zeleninová jídla.
  • Dětem mateřské školy je zajištěno stravování 3x denně – dopolední svačina, oběd, odpolední svačina – celodenní pitný režim, dětem základní školy je to oběd + pitný režim o velké přestávce.
  • Vaše námitky a připomínky zasílejte na: martina.metelkova@zsdritec.cz