Školní sbor Bonifác

Sbormistr: Mgr. Světlana Vacková, 606 631 763

Zkoušky sboru jsou ve středu.

Hlavní sbor 13.00–14.00 hod.

Školné: bezplatně

Cílem sborového zpěvu na naší škole je radost ze společného tvoření.
Učíme se naslouchat jeden druhému, spolupracovat, navzájem se respektovat, nést společně zodpovědnost za výsledky práce v týmu.

Prostřednictvím zpěvu se učíme správně dýchat, frázovat, vyslovovat, učíme se správnému držení těla.

V našem sboru má každý zpěváček možnost zažít úspěch, prezentovat sám sebe.

Sbor pořádá pravidelně adventní a jarní koncerty, spolupracujeme s dětskými sbory v okolí. V regionální přehlídce jsme již po páté v řadě získali Zlaté pásmo. Ve spolupráci s písničkářem Michalem Horákem jsme natočili videoklip Je to tak. S muzikanty z Hradce Králové jsme nahráli CD. Na koncertech a přehlídkách nás doprovází kapela Bonusfantes. Sbor Bonifác již od svého založení řídí Světlana Vacková a na klavír nás doprovází paní Miriam Puklová. Naši školu jsme úspěšně reprezentovali na Perníkovém festiválku v Pardubicích.